Zrób otyłość w balona!

lekarze specjaliści > Balon żołądkowy > Zrób otyłość w balona!

Specjaliści Radzą

Zrób otyłość w balona!

medserwis.pl

Ile to już razy postanowienia noworoczne szły w niepamięć? Najpierw był entuzjazm, potem wyrzuty sumienia, aż w końcu przychodziła rezygnacja i słynne „W przyszłym roku dam radę …”.Wcale nie musi tak być! Z pomocą przychodzi balon Orbera, dzięki któremu schudniesz nawet do 20 kg w 6 miesięcy!Leczenie polega na założeniu do żołądka na okres sześciu miesięcy specjalnego miękkiego, silikonowego balonu Orbera. Poprzez częściowe wypełnienie żołądka, balon zapewnia uczucie pełności oraz sytości po zjedzeniu dużo mniejszego posiłku niż dotychczas. Balon Orbera wprowadzany jest przez usta do żołądka za pomocą endoskopu. Następnie wypełniany jest roztworem soli fizjologicznej. Do roztworu dodawany jest specjalny barwnik, który pozwala stwierdzić ewentualną nieszczelność balonu lub jego pęknięcie. W trakcie całej procedury pacjent pozostaje pod wpływem środków znieczulających, czyli jest to całkowicie bezbolesne. Do domu może wyjść najczęściej już po kilku godzinach.

Więcej informacji na temat leczenia otyłości balonem dożołądkowym można znaleźć na stronie
http://www.certus.med.pl/pl/baza-wiedzy/badania-endoskopowe/leczenie-otylosci-balonem-dozoladkowym
lub uzyskać w Prywatnej Lecznicy Certus pod numerem telefonu 618-604-200.

Zrób otyłość w balona – z nami zdążysz do lata!

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

copyright © 1999-2016 Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: (22) 621-81-17, medserwis@medserwis.pl